A A A

Nasze atuty

 

 

 

DOŚWIADCZENIE

Zespół REVERS działa od 1994 r. Posiada więc bogate doświadczenie w prowadzeniu i oprawie muzycznej imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, bale, studniówki, także zabaw, koncertów i festynów.

 

 

PROFESJONALIZM

W zespole „Revers” kładziemy duży nacisk na jakość wykonywanej muzyki. Podstawowe znaczenie ma tu przygotowanie członków zespołu w dziedzinie teorii, warsztatu instrumentalnego, dykcji i emisji głosu. Systematycznie organizujemy, prowadzimy i uczestniczymy w warsztatach i lekcjach dotyczący tych dziedzin. Pracujemy nad tym by każdy wykonywany przez nas utwór brzmiał dobrze i ciekawie.

 

 

RÓŻNORODNOŚĆ

Repertuar zespołu jest bardzo zróżnicowany. Obejmuje piosenki znane i popularne począwszy od lat 50 do czasów współczesnych, różne style od biesiady, poprzez disco polo, pop, rock do bluesa i jazzu. Staramy się także być na bieżąco z nowym repertuarem z list przebojów.

 

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że każda uroczystość w oczach organizatora ma być na poziomie, niepowtarzalna i jedyna, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując prowadzanie i repertuar do oczekiwań. Chcemy by każdy na naszych imprezach dobrze się bawił i wrócił do domu zadowolony.

 

 

UNIWERSALIZM

Oferujemy całościową usługę muzyczna i prowadzenie przyjęć weselnych, zabaw, studniówek, bali, festynów i koncertów ( również prymicji ). Repertuar dopasowujemy do charakteru imprezy. W przypadku przyjęć zamkniętych jest możliwość jego wcześniejszego uzgodnienia. Realizujemy również zamówienia specjalne dotyczące wybranych piosenek.

 

 

INSTRUMENTARIUM

Zespół występuje w składzie czteroosobowym: wokal, gitara elektryczna, instrumenty klawiszowe i perkusja.